Czy warto zawalczyć jeszcze o tą miłość?

Witam, chciałbym przedstawić swój problem a mianowicie "dlaczego nie potrafię docenić osoby która tak potwornie kocham?" ale może najpierw zacznę od przedstawienia mojej sytuacji, która nie jest zbytnio skomplikowana, a więc: byłem z dziewczyna 3 lata. Był to piękny związek lecz miewał i kryzysy ale teraz po tym czasie wiem na pewno że była ona miłością mojego życia i jeszcze długo o niej nie zapomnę (o ile w ogóle poradzę sobie z zapomnieniem o niej i znalezieniem innej choć wiem, że to tylko ją kocham i nie chce nikogo innego). Jedynym naszym problemem byli moi koledzy, do których tak mnie zawsze ciągnęło i wydawało mi się, że czas spędzany z nimi był o wiele lepiej spędzony. Raz zerwaliśmy nawet z tego powodu lecz złożyłem jej pusta obietnicę, że ta sytuacja się już nie powtórzy i zacznę doceniać jej zaangażowanie w nasz związek. Później zaczęło się robić coraz gorzej gry już całkiem zacząłem poświęcać mój czas kolegom, a ja odstawiłem na drugi plan mojego życia. Koniec końców rozstaliśmy się definitywnie miesiąc temu a ja dopiero teraz jak ten ostatni idiota zorientowałem się, że straciłem najważniejszą osobę w moim życiu, dla której jestem w stanie zrobić wszystko. Proszę o pomoc chciałbym to wszystko naprawić i odzyskać miłość mojego życia! na koniec dodam, że straciliśmy całkowicie kontakt ze sobą! jeszcze raz proszę o pomoc w tej sprawie!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!

Zawalczyć i próbować zawsze warto. Nie będzie później poczucia, że nie zrobiło się wszystkiego co możliwe w danej kwestii. Na pewno trzeba zacząć od rozmowy, może nawet kilku prób. Jeżeli Ci zależy to spróbuj jej to pokazać. Pamiętaj - nie obiecuj czegoś, czego nie będziesz w stanie spełnić, bo jeśli nawet ona da Ci szansę, ale znów okaże się, że jednak sytuacja się nie zmieniła, to definitywnie straci do Ciebie zaufanie.
powodzenia!
pozdrawiam

Witam,

znaliście się Państwo 3 lata, to pewnie wie Pan, gdzie może być ta dziewczyna, tylko szczera rozmowa z nią, o tym, co Pan czuje, może wpłynąć na relacje.

Pozdrawiam serdecznie