Czy wielkość piersi może się wyrównać?

Witam,mam 19 lat i nierówne piersi.Prawa jest wieksza od lewej i ostatnio znów trochę się powiekszyla.Nie mam w niej żadnych guzków,hormony tez w normie.Cz jest szansa ze to się jeszcze wyrówna?Różnica jest widoczna

Lek. Paweł Szadkowski

Piersi zazwyczaj nie są symetryczne, dodatkowo zmieniają swój rozmiar wraz z tyciem i chudnięciem. Bez oceny fizykalnej ciężko ocenić, jak duża jest różnica pomiędzy piersiami i czy Pani jeszcze dojrzewa. Pani wiek natomiast sugeruje, że dojrzewanie jest już zakończone, więc jest prawdopodobne, że piersi zachowają już swój kształt.