Czy wynik BHCG 0,4 oznacza ciążę?

Wynik beta hcg wyniosl 0,4 . Czy oznacza to ciaze ? Zrobilam ten test 3 miesiace po ostatnim pettingu z wytryskiem . Skoro bym nie byla w ciazy to wynik by wyniosl 0,00 ? Ale gdybym byla to to by byl 12 tydzien . Co mam mysle ? Prosze o szybka odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisany wynik wyklucza ciążę. Nie musi on wynosić zero, musi tylko być odpowiednio niski. Nie jest Pani w ciąży.