Wynik badania bHCG a szanse na ciążę

Witam, wczoraj 24dc (10 dni po owulacji) zrobilam hcg, wynik <2 przy normie <4 brak ciazy. Domyślam sie ze to oznacza brak ciąży ale zastanawia mnie dlaczego kiedy robilam 2 miesiace temu hcg wynik byl <0,1 a teraz taki i w tym samym labolatorium. Czy moge sie ludzic ze moglo sie tym razem udac? Bardzo prosiłabym o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W przypadku ciąży wynik byłby znacznie wyższy, więc obawiam się że jeszcze się nie udało. Może w następnym cyklu.