Czy wynik rezonansu magnetycznego może się różnić od tomografii komputerowej kręgosłupa?

Czy wynik rezonansu i tomografu mogą się różnić ? Witam, jestem kobietą mam 36 lat. Od czterech lat mam problemy z kręgosłupem.W 2010 miałam robiony tomograf : obniżony znacznie krążek m-k na poziomie L5-S1,cechy jego zwyrodnienia-objaw powietrzny.Tylna centralna przepuklina krążka m-k z uciskiem worka oponowego spłyceniem światła a w rezonansie 2013 zmiany zwyrodnieniowe pod postacią podchrzęstnej przebudowy blaszek i przepukliny stenozy nie ma. A ból jest coraz większy.Pozdrawiam

Różnice są ponieważ tomograf widzi dobrze tkanki twarde czyli kości mniej dokładnie tkanki miękkie -chrzastki dyski. Rezonans odwrotnie