Czy wysoki wynik TSH jest przeciwskazaniem do operacji usunięcia nadnercza w znieczuleniu ogólnym?

Witam bardzo serdecznie, mam 32 lata od 10 lat choruje na nadczynność tarczycy GB. 19 czerwca mam mieć operację usuniecia guza nadnercza w znieczuleniu ogólnym. W związku z czym porobiłam badania i okazało się, że moje TSH postanowiło sobie skoczyć do 5,4. Mam w domu levothyrox który brałam kilka miesięcy temu ale nie wiem czy teraz pomoże, na mojego internistę nie mam co liczyć kazała mi czekać na wizytę u anestezjologa (za 4 dni). Czy ten wynik TSH dyskwalifikuje mnie z wykonania tej operacji? Czy może przestać brać leki od nadczynności i samo spadnie do 4,2. Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Taki wynik nie powinien być przeciwwskazaniem do wykonania znieczulenia, ale najlepiej w tym temacie wypowie się anestezjolog podczas wizyty. Pozdrawiam!