Czy wystająca nagłośnia jest niebezpieczna?

Witam Od 6 miesięcy mam pewien problem. Mam zaburzenia koncentracji, czasami gorzej widze "jak przez mglę". Miewam napady strachu że jestem na coś chory, budze się w nocy, ogólnie jakiś zmęczony jestem. Od tych 6 miesięcy mam temperature 36 stopni gdzie kiedys zawsze mialem 36.6. Do tego teraz doszly problemy z migdalami i ostatnio mi wystaje z nad języka nadlosnia, czy to normalne? Czy to moze byc niedoczynnosc tarczycy i czy wystająca nadglosnia to norma, czy jest to niebezpieczne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy najprawdopodobniej mają podłoże psychogennego, przez stres i nerwy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu uspokoi Pana że wszystko jest w porządku, ewentualnie zleci jakieś dodatkowe badania.
Pozdrawiam