Jak wyleczyć problem z niedoczynnością tarczycy?

Witam. Mam 24 lata problem z niedoczynnością tarczycy. Jestem obecnie w Holandii i nie moge skonsultować z lekarzem specjalistą. Dzisiaj brat przesłał mi zdj wyników badań które robiłem w Polsce. Prolaktyna 28,31 ng/ml. TSH 3,64 ulU/L FT3 2,98pg/ml FT4 1,38ng\dl. Moje pytanie brzmi czy wyniki są ok. Z tego wiem na samym stracie ze prolaktyna jest wysoko podwyższona. TSH w moim wieku jest raczej też za duże. Samopoczucie jest słabe. Senność w ciągu dnia, jestem zamulony i mam problem z koncentracją. Czuje sie jakiś taki wyjęty z życia bez chęci

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i odpowiednia dalsza diagnostyka. Bez podania norm powyższych badań ciężko jest coś więcej powiedzieć