Czy zabieg usunięcia torbieli z wargi dolnej można przeprowadzić podczas okresu?

Witam:) mam zaplanowany zabieg (usunięcie torbielki 0,5cm z wargi dolnej) na prawdopodobnie czas okresu jednak bardzo zależy mi na tym żeby zrobić to jak najszybciej, pani chirurg mowila ze gdy będę miała okres mam zadAwonic i przesunąć zabieg, czy coś się stanie gdy ten zabieg przeprowadzi się podczas miesiączki?

Na początku miesiączki jest zmniejszona krzepliwość krwi, a to znaczy , że podczas operacji może być większe krwawienie i w konsekwencji większy krwiak po zabiegu.