Czy zaburzenia miesiączkowania mogą wynikać z odstawienia plastrów antykoncepcyjnych?

Witam. Mam takie pytanie. Ostatnio odstawiłam plastry antykoncepcyjne Evra dokładnie 06.09.18 i dnia 07.09.18 zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe . Miesiaczke powinnam dostać 17.09.18 a dostałam 11.09.18 tydzień za szybko. Czym jest to spowodowane? Dodam że miesiaczke zawsze miałam regularna co 28dni. Moje pytanie czy miesiaczka może wystapić jeszcze raz 17.09.18 tak jak było planowo? Kiedy moge spodziewać sie kolejnej miesiaczki? Czy może być tak że miesiaczka pojawi sie kilka razy w miesiacu?

Krwawienie z odstawienia pojawiło się po odstawieniu plastrów. Po skończonym opakowaniu tabletek powinno pojawić się kolejne, ale może być różnie, nieregularnie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.