Czy zarodek się w końcu pojawi i czy nie dojdzie do poronienia?

Witam jestem prawdopodobnie w 6 tygodniu ciąży, jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie. Wczoraj byłam na sorze z powodu lekkiego krwawienia. Pani ginekolog powiedziała że pęcherzyk jest ale zarodka nie ma. Dzisiaj rano zauważyłam skrzepy krwi w tym jeden bardzo wielki. Zaniepokoilo mnie to więc znowu pojechałam na sor ale usłyszałam to co wczoraj zarodka brak pęcherzyk jest. Jeśli ktoś miał podobna sytuację proszę mi pomóc. Nie dowiedziałam się konkttrenie od lekarza czy poronilam czy nie. Czy zarodek się w końcu pojawi i czy nie poronie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Wskazana jest dalsza obserwacja [podczas wizyty ginekologicznej] czy nie doszło u Pani do ciąży bezzarodkowej.