Czy zbyt niski poziom homocysteiny może mieć wpływ na ciąże?

Witam,jestem w 11 tyg. ciąży, odebrałam dziś wynik poziomu homocysteiny -wynik 4,7(normy laboratorium to 5-15), czy zbyt niski poziom homocysteiny może mieć wpływ na ciąże? Dodam ze od początku ciąży biore kompleks witamin Femibion Natal 1,gdzie m.in są wit z grupy B (w tym kwas foliowy)oraz D3,które pewnie obniżyły ten poziom.

Dzień dobry, nie ma powodów do niepokoju. Zdecydowanie poważniejszym sygnałem jest zbyt wysoki poziom homocysteiny. Oczywiście wyniki wszystkich badań należy konsultować z lekarzem zlecającym.