Czym jest skrzep na dziąśle po ekstrakcji zęba?

Dzień dobry Wczoraj wieczorem wyrwano mi górną czwórkę....w nocy dość obficie leciała mi krew a dziś rano zauważyłam skrzep na dziąśle tylko tyle że wiszący...jest praktycznie wielkości zęba...czy on się wchłonie...odpadnie ? Czy co mam z tym zrobić bo nigdy niczego podobnego nie widziałam ...czy mam się martwić?

Dzień dobry, wiszący na dziąśle skrzep jest wynikiem silnego krwawienia po ekstrakcji. Ponieważ może on nadmiernie przeszkadzać, radzę go usunąć. Po usunięciu nastąpi zapewne nowe, lekkie krwawienie, dlatego lepiej jest to zrobić u stomatologa.