Czym może być spowodowane wtórne zatrzymanie miesiączki i ile może ono trwać?

Czy mogłabym się dowiedzieć czym spowodowane może być wtórne zatrzymanie miesiączki? I ile to może trwać? Czy kolejny test płytkowy zrobiony w domu może wyjść negatywnie i tylko badanie na poziom beta HCG może wskazać prawidłową odpowiedź?Pewnie wcześniej zgłoszę się do lekarza, tymczasem w miarę możliwości proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani!

Wtórne zatrzymanie miesiączki może byc spowodowane wieloma.różnym powodami, niemniej jednak najczęściej jest to ciąża.W jej wczesnej fazie test płytkowy może być ujemny-rzeczywiście poziom B-HCG we krwi może rozstrzygnąć tę kwestię.Na pewno wizyta u lekarza jest bardzo dobrym rozwiązaniem

z poważaniem

Katarzyna Lewicka