Bóle podbrzusza i podejrzenie ciąży przy negatywnym teście ciążowym

Prosze o odpowiedz na moje pytanie.mam 26lat i boje sie ze moge byc w ciazy.okres mialam od 22-28kwietnia.nastepny mam 26maja.robilam dwa testy i kazdy byl negatywny.a kochalam sie w trakcie miesiaczki i po.a takze w dni plodne.boli mnie podbrzusze.a jak naciskam to tez boli.slyszalam ze mozna miec okres nawet do 3miesiaca ciazy.czy to prawda.prosze o pomoc.natalia

Szanowna Pani!

Rzeczywiście zdarza się krwawienie w ciąży w dniach spodziewanej miesiączki.
Proponuję wykonanie badania B-HCG z krwi, które rozstrzygnie czy jest Pani w ciąży czy nie.

Z poważaniem
katarzyna lewicka