Skąpe krwawienie po zastosowaniu Escapelle

Dnia 23 kwietnia zażyłam escapelle po 26-27 godzinach, dokładnie 9 maja miałam dostać okres, dostałam jednak 8 silnych bóli brzucha ( co u mnie jest normalne ) i krwawienie, jest jednak bardzo skąpe, czy to normalne? czy mogę obawiać się ciąży nadal?

Szanowna Pani!

Po escapelle może być skąpsze krwawienie , niemniej jednak aby mieć pewność,że nie jest Pani w ciąży proponuje pobranie B-HCG z krwi-to rozstrzygnie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka