Brak menstruacji i negatywny test ciążowy

Powtornie zwracam sie do Was z moim problemem. W odpowiedzi otrzymalam zeby w takiej sytuacji zrobic test, a wiec od momentu kiedy powinna zaczac sie menstruacja a tj. od 15 marca (dzisiaj jest 10dzien opoznienia) nie pojawila sie jeszcze, 2 dni temu zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny. Przez ten caly czas dreczy mnie bol w podbrzuszu, czasem gazy, zaparcia, bol glowy. Prosze o pomoc, co moglo wplynac na taki dluzszy brak menstruacji i czy powinnam zwrocic sie do lekarza. Z gory dziekuje

Szanowna Pani!

Proponuję zbadać poziom B-HCG i progesteronu we krwi-wyjaśni się czy jest Pani we wczesnej ciąży i koniecznie udać się do ginekologa,żeby wyjaśnić czy wszystkie te objawy, o których Pani pisze są związane z ew.wczesną ciążą czy z jakąś patologią.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka