Data przewidzianego porodu

jesli ostatnio miesiączke mialam 5 czerwca to na kiedy bedzie przewidziany porod

Witam. Zakładając że ma Pani przeciętne 28-dniowe cykle miesięczne poród powinien nastąpić około 12 marca 2015r. Jest to jednak tylko wynik szacunkowy który musi być skorelowany z wykonanym w pierwszych tygodniach ciąży usg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani długości cyklu, co uniemożliwia podanie dokładnej daty. Jeśli jednak Pani cykl trwa 28 dni, termin porodu wypada na 11.03.2015 r.