Delikatny ból prawej strony pleców i ból podbrzusza w 30. tc

Dzien dobry, proszę poradzić co może oznaczać delikatny ból prawej strony pleców oraz bol podbrzusza też z prawej strony jakby jajnik. Dodam ze to 30tc wizytę mam za 2 tygodnie. Ból jest lekki i krotlotrwaly

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje wcześniej udać się lub skontaktować z lekarzem prowadzącym ciążę. Jeżeli ból się nasili Proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.