Diagnostyka w kierunku zakrzepicy

7 miesięcy temu wykryto u mnie zakrzepice żyły podkolanowej przez ten okres byłem leczony antykoagulantami ,przyczyną było prawdopodobnie podawanie sterydów w kolano ,lekarz odstawił mi leki po uzyskaniu rekanalizacji żyły ,moje pytanie brzmi jakie badanie i za jaki czas powinienem wykonać by wykluczyć kolejny epizod zakrzepiy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poza planową wizytą kontrolną u lekarza prowadzącego nie ma konieczności wykonywania badań dodatkowych.