Dieta przy kandydozie

Zdiagnozowano u mnie kandydozę. Dostałem od lekarza wytyczne, ale ta dieta jest bardzo ciężka. Czy mogę zjeść na podwieczorek? Jak mogę "osłodzić" sobie życie?

Witam, odpowiadając na Pana pytanie. Dieta w kandydozie to bardzo ważny element kuracji bez niej nie ma szans na wyleczenie nawet stosując najnowszej generacji leki czy suplementy!!!. I mówię to jako specjalista, który od wielu lat pomaga uporać się właśnie z tego typu problemem zdrowotnym. Jeśli podwieczorek czy deser to wyłącznie z dodatkiem ksylitolu czy stewi, absolutnie zabroniony jest choćby minimalny dodatek rafinowanego cukru czy innych cukrów prostych. W przeciwnym razie szybko nie powróci Pan do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie