Dlaczego bardzo się pocę?

Witam, Mam provlem z bardzo obfitym poceniem calego ciala. Nie ma wplywu na to pogoda, sytuacja czy pora dnia. Jest to bardzo uciazliwe, gdyz pot plynie m ciurkiem po plecach, nogach, brzuchu, twar,y ito. Dodatkowo pomimo odpowiedniej higieny, uzywania wszelkich antyperspirantow i przewiewnych tkanin smierdze. Jest to bardzo krepujace. Od wielu lat lecze sie na niddoczynnosc tarczycy- Hashimoto (pod stala kontrola lekarza), nie mam nadwagi, pije duzo wody i jem lekkie posilki. Bardzo prosze o pomoc.

Niestety wielu pacjentów ma problem z nadmiernym poceniem bez uchwytnej przyczyny. Zaleca się stosowanie preparatów aptecznych bez recepty metodą prób. Zawsze należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne w tym ocena funkcji tarczycy, morfologia, OB.