Dlaczego boli mnie prawa stopa w ciąży?

Dzień dobry od 2 miesięcy boli mnie prawa stopa na którą nie mogę stanąć ,boli rwie piecze niewiem jaka jest tego przyczyna ale ból jest nie do wytrzymania zaznaczam że jestem w 5 tyg. Ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wstępna diagnostyka w ramach poradni Poz . po badaniu lekarz określi ew badania z krwi ew badania obrazowe