Dlaczego kobieta może nie zauważyć przez kilka miesięcy, że zaszła w ciążę?

Jak to mzoliwe,ze kobieta zachodzi w ciaze i dowiaduje sie o tym dopiero w 7 mies.ciazy?Brak obserwacji organizmu czy jak?A moze jakas tepota?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Powiem jednak że takie przypadki wcale nie są bardzo rzadkie i zdarzają się. Pozdrawiam