Dlaczego kobieta tkwiąca w toksycznym związku nie chce pomocy?

dlaczego kobieta będąc w toksycznym związku wiedząc o tym nie chce pomocy.

bardzo duzo ludzi CHCE BYC NIESZCZESLIWYMI, bo moga sie wtedy uzalac nad soba i miec zainteresowanie otoczenia, a nie musza nic zmieniac...jest to syndrom URZEKŁA MNIE HISTORIA MOJEJ TRAUMY,pozdrawiam serdecznie v.ruksza