Dlaczego lekarz wykrył nieprawidłowy obraz serca dziecka?

jestem w 31 tygodniu ciąży, 3 tyg lekarz prowadzący wykrył nieprawidłowy obraz serca dziecka, gdzie do tego momentu wszystko było jak należy. Jadę na konsultację do kilku lekarzy, m. i. n,, świetnych specjalistów,,. Tylko że oni skazują mojego anioła na śmierć, kazdy mówi co innego, dysplastyczna zastawka wspólnego pnia tętniczej, duży ubytek okołobłoniastej... inni że tylko poszwrzony pień płucny i wszystko pozostałe w normie, co mam robić do kogo się udać bo zaczynam odchodzić od zmysłów

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy poszukać w okolicy lub w Polsce lekarza zajmującego się wąsami serca prenatalnie najczęściej przy kardiologii lub i kardiochirurgii dziecięcej