Co oznacza wynik echa serca 10-letniego dziecka?

Odebrałam wynik badania echo serca mojego 10-letniego synka. Bardzo proszę o interpretację wyniku.łuk aorty-15,6mm.wzajemne położenie i wielkość jam serca prawidłowa.Struny rzekome w jamie lewej komory.Grubość i kurczliwość mięśnia serca lewej komory w normie %FS 41.Zastawka dwudzielna z wiotkim,przednim płatkiem,z przepływem o prędkości 0,9m/s ze śladową niedomykalnością.Pień płucny szer.17mm z przepływem o prędkości 0,8m/s.Zastawka trójdzielna z przepływem o prędkości 0,6m/s.W środkowej części przegrody między przedsionkowej widoczny ubytek szer.2,5mm z przepływem L-P.Zastawka aortalna trój płatkowa z przepływem o prędkości 1,16m/s.Łuk aorty szerokości 15,6mm z przepływem o prędkości 1,26m/s.Separacja osierdzia w normie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u kardiologa dziecięcego w zależności od.objawów u dziecka . czy wczesniej było już badanie echo serca?