Dlaczego mam te problemy z palcami?

Witam. Od trzech dni mam problem z palcami u rąk, mianowicie kostki oraz skóra w miejscach zgięcia palców jest zaczerwieniona, lekko opuchnięta gdyż widać w tym miejscu lekką wypukłość. Nie swędzi, tylko piecze, "ciągnie" podczas ściskania dłoni. Są również ledwo zauważalne bąbelki, jakbym dotykał tam pokrzywą albo ugryzł jakiś owad. Nie odczuwam żadnej suchości skóry, smaruję systematycznie kremem, nie czuję żadnej poprawy a wręcz jest gorzej z dnia na dzień. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Witam, opisane objawy wymagają wizyty stacjonarnej dermatologicznej aby wzrokowo ocenić zmiany skórne. Jeśli okaże się długie oczekiwanie do lekarza dermatologa to proszę udać się do lekarza rodzinnego który oceni zmiany i zleci leczenie do czasu wizyty u specjalisty.

Pozdrawiam