Dlaczego nadmiernie myślę o mężczyznach?

Witam, Mamę na imię Monika i mam 31 lat. Od dłuższego czasu męczy mnie pewien problem. Jest to silniejsze ode mnie. Chodzi o to że bardzo nadmiernie myślę o mężczyznach. Jestem panna nie mam dzieci i nie jestem w związku. Zdaje sobie sprawę że to może trochę głupie w moim już wieku ale bardzo mnie to męczy. Bardzo proszę o poradę jak ewentualnie mogłabym sobie z tym poradzić. Bardzo Dziękuję.

Dzień Dobry Pani Moniko,

Zacznę od tego, że to co Pani napisała nie postrzegam jako "głupie" , domniemam że odezwała się u Pani taka zwyczajna potrzeba i stąd nad aktywne myślenie?

Temat widzę jako wielowątkowy...
Zachęcałabym Panią do takiej zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która mogłaby być dla Pani pomocną.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani realizacji Pani potrzeb,
irena.mielnik.madej@gmail.com