Dlaczego nie mam miesiączki po kolce nerkowej?

Witam, przychodzę więc z takim problemem w maju byłam w szpitalu przez atak kamicy nerkowej. Miesiączka spóźnia mi się już prawie dwa miesiące, do szpitala trafilam 18 mają a miesiączek powinnam dostać 28 i nie dostałam aż do tej pory do tego włosy zaczęły mi wypadać w dość dużych ilościach. Co może być tego przyczyną?

Szanowna Pani niestety nie wiem dlaczego nie ma Pani miesiączki, proszę udać się do ginekologa