Dlaczego nie mogę zajść w ciążę od 7 miesięcy?

Witam, od 7 miesiecy staramy sie z mężem o dziecko, niestety bezskutecznie. W 22 dni cyklu zrobilam badanie poziomu progesteronu - wynik 7.92 gdzie norma jest od 3.34 do 25.56. Zrobilam rowniez badanie prolaktyny. Wynik 24.43 gdzie norma jest od 2.8 do 29.2. Czy podane wyniki moga byc przyczyna nieudanych prob zajscia w ciaze?

Problemy z zajściem w ciążę mają złożone podłoże, nie da się określić przyczyny na podstawie 2 badań. Proponuję zgłosić się do doświadczonego ginekologa, zajmującego się płodnością. Pozdrawiam.