Czy przy takich wynikach mam jeszcze jakiekolwiek szanse na dziecko?

Dzień dobry;) Mam 42 lata i jeszcze bardzo chciałabym dziecko. Staramy się z mężem od roku i w tym czasie udało mi się zajść dwa razy, jednakże obie te ciąże pogonilam na samym początku. Zrobilam badanie FSH oraz LH. Zrobiłam je w 4 dniu cyklu. Oto wyniki: FSH- 11,9 mlU/ml LH 4,1 mlU/ml Czy przy takich wynikach mam jeszcze szansę na dziecko? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Martyna

Problemy z płodnością mają złożone podłoże, niestety nie da się określić szansy na potomstwo tylko na podstawie 2 badań. Proponuję zgłosić się do doświadczonego ginekologa, zajmującego się płodnością. Pozdrawiam.