Dlaczego po treningu odczuwałam ból żył na zewnętrznej dłoni?

Wczoraj miałam wyczerpujący trening i zaraz po treningu odczuwałam bół żył na zewnętrznej dłoni. Trwa to do teraz, żyły nadal są obrzmiałe tak jak po treningu. Nie jestem w stanie utrzymać ręki w dole bo sprawia mi to jeszcze większy ból. Tak więc sprawy codzienne nawet takie jak mycie rąk są bardzo uciążliwe i czasem nie do wykonania (butów sobie sama nie zawiąże) Ból ustępuje w momencie kiedy podniosę rękę do góry. Co to może być? Udać się do lekarza? (To nie jest efekt żadnego uderzenia bo takowego nie było)

Lek. Michał Lenard

Tak, warto odwiedzić lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu, a w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!