Dlaczego w 14. dniu dostałam okres?

Witam . W 14 dniu cyklu dostalam krwawienia które trwa do dzisiaj czyli 10.01. ostatni okres miałam 23.12.17 . Nie wiem co to może byc . Do ginekologa wybieram się niestety dopiero za miesiąc. Chcę zaznaczyć że z mężem kochaliśmy się 27.12 i 03.01. . Nigdy tak nie miałam żeby okres byl tak szybko. Mój cykl jest co 24 dni czasem się przedłużya

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa sadze ze warto jest oznaczyć przed wizyta poziom beta hcg