Dlaczego okres nie wystąpił po wyjęciu krążka?

Stosuje krążek Nuvaring od roku i zawsze przy usunieciu krazka w niedziele okres dostawalam w czwartek i trwal do niedzieli czyli do nastepnej aplikacji krazka. Teraz nie dostalam okresu w czwatek, ale dodam ze biore antybiotyk na helikobakter (ospamox i metronidazol) czy to ma jakis wplyw. ???

Lek. Tomasz Budlewski

Może mieć wpływ aczkolwiek proszę koniecznie oznaczyć poziom Beta HCG Z krwi. Jeżeli będzie podwyższony konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa