Długie krwiste plamienie po miesiączce

Witam,, chciałam się zapytać czemu przedłuża mi się okres. Dostałam go3 lutego, w sobotemyslalam że końcówka już jest- w sob wpolzylam z chłopakiem, nie biorę tabletek, zabezpieczalismy się- i w niedzielę wieczorem patrzę i nadal plamie-chyba ze sluzem - dodam że miałam tak że np wgl w jednym msc niro dostałam okresu albo się spoznial do 2 tyg. Jakie pogody mogą być teraz tego przedłużenia? Przez ostatnie msc miałam regularne nigdy nie miałam tak długo, plamienie teraz nie jest obfite

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to wynik wahań hormonalnych. Wskazana byłaby ocena ginekologiczna.