Do jakiego lekarza zgłosić się z wrzodami ropnymi pod pachami?

witam od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie pod pachami wrzody ropne bardzo mnie bolą co mam z tym zrobić do jakiego lekarza mam się zgłosić i co to może być

Witam,
w Pani problemie pomoże lekarz chirurg lub dermatolog. Jeżeli ma Pani problem z dostępem do specjalisty proszę udac się do swojego lekarza POZ.