Doczesna z cechami martwicy, miejscami zropiała z kosmkami łożyskowymi

Proszę o napisanie mi jak mam to rozumieć.Doczesna z cechami martwicy,miejscami zropiała oraz kosmki łożyskowe

Doczesna oznacza przerosłą i rozpulchnioną błonę śluzową macicy. która w Pani przypadku miejscowo ma cechy martwicy i zropienia oraz występują w niej kosmki łożyskowe (po przebytej zapewne ciąży). Wygląda na to, że pozostałości łożyska uległy zakażeniu co doprowadziło do stanu zapalnego w błonie śluzowej macicy.