Dolegliwości bólowe prawego barku

Od jakiegoś czasu mam dolegliwości bólowe prawego barku które promieniuja na cała ręke dotykajac kości wyczuwam małe wypuklenie w okolicy stawu barkowego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zastosowanie maści przeciwbólowych dostępnych w aptece bez recepty. Jeśli w przeciągu kilku dni ból nie będzie ustępować proszę zgłosić się do lekarza ortopedy celem dalszej diagnostyki/leczenia.