Dopochwowe Gyno-Femidazol w 31. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 31 tygodniu ciąży. Od tygodnia przyjmuję zalecone przez mojego ginekologa tabletki dopochwowe Gyno-Femidazol (100mg) w dawce 2*1tabl. W drugiej dobie po zastosowaniu leku wystąpiło niewielkie plamienie. W piątym dniu leczenia wieczorem pojawiło się niezbyt obfite krwawienie. Trochę się wystraszyłam i zastanawiam się, czy powinnam odstawić te tabletki, czy przyjmować dalej i czy to oznacza coś groźnego dla ciąży? Dodam, że ciąża do tej pory przebiegała bez żadnych powikłań.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.