Drażniące uczucie ciepła w stopie

witam serdecznie, piszę z następującym problemem, od jakiś 3-4 tygodni w lewej stopie na podbiciu czuję kilka razy dziennie ciepło w środku, troszkę mnie to denerwuje, bo jest to odczuwalne i jednocześnie martwi, co powinnam zrobić w tej sprawie? mieszkam za granicą, dlatego wolę zasięgnąć porady polskiego lekarza nim udam się do lekarza tutejszego, nie mam żadnych innych objawów, no może prócz tego że zawsze mam zimne dłonie ale to już odkąd pamiętam, mam 25 lat, czekam na odpowiedź. Martyna

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Taki objaw może być związany ze zmianą przepływu krwi w obrębie stopy. Jeśli nie pojawiają się inne objawy (ból, obrzęk, zaburzenia funkcjonowania stopy) to nie należy się niepokoić. Jeśli pojawią się inne objawy, należy zasięgnąć porady u internisty.