Drętwienie rąk i nóg oraz nerwica depresyjna

pomóżcie mam następujące objawy drętwienie rąk i nóg ciężkość w kończynach robi mi się słabo zdiagnozowano u mnie nerwicę depresyjną z objawami spastycznymi byłam u kilku neurologów niby wszystko ok tk głowy też nic nie wykazało od 3 mies biorę asertin 50 afobam brałam przez 3tyg 0,25 asertin nadal chodzę do psychologa przez 2 mies było ok teraz znów wracają te objawy na dodatek mam zawroty głowy które ustępują po afobamie moj lekarz twierdzi ze to reakcja na stres czy to mozliwe zle sie czuj

Witam,

tak, to możliwe. Z Pani opisu wyraźnie widać, że objawy są naprawdę trudne do zniesienia. Proszę dać sobie jeszcze czas, kontynuować leczenie i psychoterapię. Niedługo powinna przyjść poprawa.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, pomimo leczenia stan psychiczny i pewne objawy mogą nadal występować, proszę porozmawiać o swojej sytuacji ponownie na kolejnym spotkaniu z psychologiem u którego się Pani leczy. Pozdrawiam.