Drętwienie rąk po nocy

mam 24 lata od dłuższego czasu w czasie kiedy spie a sie przebudze to mam całe ręce zdretwiałe niepotrafie ich nawet podnieść sa zimne i ciężkie i odczuwam ból co mam zrobic w tej sprawie

Witam! Opisane objawy mogą wynikać z tak prostej przyczyny jak przybieranie w łóżku niewygodnej pozycji ciała. Mogą wiązać się również z niedoborem elektrolitów lub schorzeniami neurologicznymi. W związku z tym, że objawy utrzymują się od dłuższego czasu warto skonsultować je ze specjalistą neurologiem, który będzie miała możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.

Celowe jest dokładne badanie stanu neurologicznego, wskazana diagnostyka kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam serdecznie