Drętwienie ręki a TK głowy

Witam mam dretwienie ibrak sily. Miesniowej w lewejrece i nodze zrobiono tk glowy jest ok rtg przednie i boczne klatki piersiowej wykazalo zmiany w kregach szyjnych wiec zrobiono tk klatki i wykazal ze c4 i c5 osteofity lewe boczne krawedzi trzonow zwezaja istotnie lewy otwor miedzykregowy i jest niewielka proktuzja tarczy.Chcialam zapytac czy powinnam wykonac rezonans i czy takie zwezenie moze wplynac na reke i noge krew etc w porzadku Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Na rękę tak nogę raczej zmiany niżej. Proponuje udać sie do lekarza neurologa. Po badaniu bedzie mozna okreslic dalsze postepowanie.