Drętwienie ręki i postępująca utrata czucia w palcach

Moja mama lat 80 choruje na niedoczynność tarczycy, cukrzycę typu II, utrwalone migotanie przedsionków, od pewnego czasu zgłasza dretwienie raka i postępującą utratę czucia w palcach rąk: nie potrafi już sama zapiąć guzików, odkrecić butelki itp. A przy tym wszystkim nie chce chodzić do lekarza. Proszę o poradę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zaburzenia czucia i drętwienia mogą być spowodowane wieloma przyczynami np.neuropatią cukrzycową, Pani ma bardzo dużo obciążeń, więc należy udać się do lekarza, który pokieruje dokładną diagnostyką.
Pozdrawiam