Drobne zmiany u podstawy płuc w wyniku badania

Łuk aorty wydłużony, pola bez zagęszczeń ogniskowych, jamy opłucnej wolne od płynu i powietrza, serce nie powiększone, drobne zmiany u podstawy płuc, esowata skolioza odc. Th kręgosłupa, poza tym narządy kl. piersiowej b-z. proszę o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Radiolog nie doprecyzowal jakiego charakteru są wspomniane wyżej zmiany. Prawdopodobnie jest to związane ze stanem zapalnym przebytym w przeszłości.