Duszności i uczucie braku powietrza a uwypuklenie mostka

Witam,czy uwypuklenie mostka i lekka deformacja może powodować duszności,brak powietrza i głębokiego oddychania,tylko nie napadowo,całą dobę bez zmian?męcze się szybko,wysiłek jest wręcz niemożliwy,nie czuje wcale oddechu,przy upale to jeszcze wiekszy koszmar,zostałam już przebadana i nic nie stwierdzono pod kątem serca,płuc i tarczycy.Jakie badanie ewentualnie uwidoczni zmiany w budowie klp.prosze o rade ponieważ nic gorszego nie ma nic brak oddechu,nerwica po leczeniu również wykluczona

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe, choć mało prawdopodobne. Powinno się wykonać ekg serca. Nie wykluczona jest również etiologia stresowa.