Duszności i uczucie przeżartego przełyku po zażyciu substancji GBL

Witam jakiś czas temu zażyłem substancje zwana GBL, od tamtego momentu coś dziwnego dzieje się ze mną, wydaje mi się ciągle ze ta substancja znajduje się na powierzchniach rzeczy codziennego użytku przez co mam obawy w normalnym użytkowaniu ich. Oprócz tego towarzyszy mi ciągle uczucie duszności i jakby przeżartego przełyku. Proszę o odpowiedz jak zaradzić tego typu objawom.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie mogą być konsekwencją zażycia GBL. Jeśli jednak zażył Pan tą substancję tylko raz, znacznie bardziej prawdopodobne wydaje się być psychogenne podłoże objawów. Zdecydowanie sugeruję zatem konsultację ze specjalistą psychiatrą.