Dwa guzki w piersi u 19-letniej kobiety

mam 19 lat i 4 miesiące temu wyczulam w piersi guzy. Jeden jest u góry w piersi nie potrafię określić kształtu. Drugi położony jest bardziej z boku i jest podlozny. Oba dają się przesuwać. Byłam na usg które nic nie wykazało. Mam widoczne zyly na piersiach. Mam wątpliwości co do wykonanego usg a nie mogę go powtórzyć gdyż jestem za granicą. Czy to może być rak ? Czy jeżeli usg nic nie wykazało to mogą być zgrubienia związane z rozwojem piersi? mam bardzo małe piersi dlatego guzy łatwo jest wyc

Nie istnieje badanie usg , które nic nie wykazało!!! Przepraszam , ale za granicę nie sięgają niestety moje ręce i nie mogę Pani zbadać!!! A bez zbadania pacjentki lekarz niewiele może odpowiedzieć , a pomóc -to już wogóle ...NIC!!! PROSZĘ PODDAĆ SIĘ PROFESJONALNEMU BADANIU ZA GRANICĄ - A NAJLEPIEJ W POLSCE!!!!! zż