Dwie przepukliny kręgosłupa i wypuklina

Stwierdzono u mnie 2 przepukliny l4/5s i jedną wypuklinę, byl diklofenak 250mg przez 8 dni potem 200mg przez 11 dni, i tolperis 3x1 przez ten czas, leki już się skończyły, ale dostałem teraz xanax magnez potas apap, nie moge spac po nocach i płacze, bo bardzo mnie bola plecy, jestem bardzo młody, bolą mnie teraz żebra u dołu i po środku jak dotykam i troche brzuch jak podnosze sie, wisiałem na drążku i podciągałem się. Co dalej robić? Boje się nie spie, za młody jestem na choroby. zalamalem si

W takim wypadku, gdy leczenie farmakologiczne jest nieskuteczne lub nie w pełni skuteczne radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurochirurgiem. To on po bezpośrednim badaniu i analizie wyników badań obrazowych zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.